Tap Tap Revenge 4

Tap Tap Revenge 4 4.0.3

Rzuć wyzwanie rytmowi

Zalety

  • Świetne wizualizacje podczas gry
  • Dobry wybór piosenek w sklepie
  • Wciąga!

Wady

  • Dużo błędów
  • Mała ilość darmowych piosenek

Dobry
7

Producent Tap Tap Revenge 2 przestał wspierać grę i nie można już jej pobrać. Więcej informacji można uzyskać na profilu producenta na Facebooku.

Tap Tap Revenge 4 to darmowa gra zręcznościowa opierająca się na podobnym pomyśle co Guitar Hero. Ma ładną oprawę graficzną, ale też niedopracowany interfejs. Pomimo dosyć wysokiego poziomu trudności potrafi wciągnąć na dłuższy czas.

Tap Tap Revenge 4 polega na dotykaniu ekranu we wskazanym miejscu, gdy zjeżdżające z góry kropki znajdą się na dole wyświetlacza. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż trzeba opanować 3 tory. Jako gracz musisz wykazać się świetnym refleksem i wyczuciem rytmu. Cała zabawa odbywa się w rytm muzyki, stąd podobieństwo do Guitar Hero.

Gra spodoba się przede wszystkim fanom dobrej muzyki. Tap Tap Revenge 4 zawiera kilka darmowych piosenek, tak więc jeśli się nam znudzą trzeba będzie kupić nowe. Można to zrobić za normalne pieniądze lub za zdobyte podczas gry punkty. Jako soundtrack do zabawy możemy wybrać np. Lady Gaga, Kate Perry, Linkin Park, czy Bad Religion.

Największymi wadami Tap Tap Revenge 4 jest niedopracowanie oraz mało intuicyjne menu. Grze zdarza się zawiesić na kilka chwil, podczas których tak naprawdę nie wiadomo co zrobić - wyłączyć czy czekać? Jeśli jesteś posiadaczem starszego sprzętu możesz mieć problemy z obsługą aplikacji.

Tap Tap Revenge 4
to ogólnie udana produkcja, ale przeznaczona głównie dla osób które są gotowe kupować muzykę przez internet. W przeciwnym razie baza darmowych piosenek szybko się wyczerpie. Jeśli jesteś wielkim fanem dobrej muzyki - możesz jej słuchać grając jednocześnie w Tap Tap Revenge 4!

Tap Tap Revenge 4

Download

Tap Tap Revenge 4 4.0.3

Opinie użytkowników o Tap Tap Revenge 4